Zestawy mebli

Ocieplają wnętrze i nadają pomieszczeniu rustykalny charakter. Meble wiklinowe to znakomity pomysł na aranżację wnętrza nawiązującą do natury. Nasze plecione zestawy: fotele, stoły i krzesła zdobią pokoje dzienne oraz tarasy i ogrody.

Wiklina, którą pozyskuje się z młodych pędów wierzby to surowiec ceniony przez rękodzielników, którzy tworzą z nich przepiękne przedmioty użytkowe. Wiklinowy fotel bujany, który znajdziecie Państwo w naszym sklepie, to prawdziwy klasyk – zestawiając go z jednym z polecanych przez stolików stworzycie Państwo estetyczny zestaw do domu lub na ganek. Większość z naszych klientów wybiera też meble ogrodowe z wikliny, które dobrze znoszą kapryśną pogodę i charakteryzują się długą żywotnością. Choć fotele, stoliki i krzesła z tego naturalnego materiału są niezwykle lekkie, zadziwiają swoją trwałością i wytrzymałością.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty z meblami – jesteśmy przekonani, że zachwycą się Państwo ich pięknymi wzorami, wygodą oraz oryginalnym wyglądem.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.