Kosze zakupowe

Wikliniarstwo to rodzaj rękodzieła polegający na wytwarzaniu pięknych i praktycznych przedmiotów. Najbardziej rozpowszechnioną formą tego typu naturalnych wyrobów są zaś charakterystyczne plecione koszyki. Ręcznie robione przedmioty z rączką od wielu pokoleń służą nam do robienia zakupów czy przechowywania żywności, stanowiąc alternatywę dla szkodliwych dla środowiska jednorazowych foliówek z plastiku.

Zabierz ze sobą na zakupy ręcznie robiony kosz z prawdziwej polskiej wikliny

Kosze z prawdziwej i naturalnej polskiej wikliny to wyroby rzemieślnicze, które pięknie się prezentują, a przy tym są niezwykle praktyczne. Ręcznie wykonane wyroby powstają zgodnie z tradycyjnym rzemiosłem, które lokalni plecionkarze doskonalili od dziesięcioleci, przekazując sobie wiedzę na temat tej sztuki z pokolenia na pokolenie.

Wielu naszych klientów nabywa kosze z myślą o robieniu zakupów, lecz część traktuje je także jako swoistą ozdobę bądź przedmiot do przechowywania owoców, warzyw oraz innych produktów. Prawdziwa i naturalna wiklina to wyrób ekologiczny, który wpisuje się w ideę dbałości o środowisko i zrzekania się produktów z tworzyw sztucznych na rzecz biodegradowalnych i przyjaznych przyrodzie wyrobów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7